Bogate doświadczenie i wysokie kompetencje

Zrealizowaliśmy z sukcesem kilkaset projektów doradczych i inwestycyjnych.

 

O nas

Grupa Prometeia kompleksowo obsługuje proces finansowania przedsiębiorstw na każdym etapie rozwoju. Na chwilę obecną kluczowymi markami grupy są: Prometeia Capital, Prometeia Ventures oraz Prometeia Dotacje UE.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania dla przedsiębiorstw, inwestycjach kapitałowych oraz doradztwie transakcyjnym. Te komplementarne obszary naszej działalności pozwalają nam oferować unikalny zakres usług doradczo-inwestycyjnych.
 


Zasoby

W ramach grupy Prometeia funkcjonuje blisko 30 spółek powiązanych ze sobą kapitałowo i osobowo. Poza flagowymi podmiotami jak Prometeia Capital w grupie funkcjonują podmioty zajmujące się działalnością badawczo-rozwojową, produkcyjną, programistyczną. Różnorodność prowadzonych przez spółki w grupie działalności sprawia, że posiadamy dostęp do specjalistów z wielu sektorów gospodarki. Szeroki przegląd rynku umożliwia świadczenie usług na wyższym poziomie niż konkurencja.

Zakres usług

Każde powierzone nam zadanie traktujemy w sposób indywidualny co sprawia, że przedstawiane przez nas rozwiązania są w najwyższym stopniu dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Więcej szczegółów na temat świadczonych przez grupę Prometeia usług znajduje się na stronach spółek z grupy.

Świadczymy usługi w zakresie: