Baad Games Studio - spółka portfelowa

Spółka Baad Games Studio działa w branży mobilnej rozrywki jako producent multiplatformowych gier na urządzenia z systemami Android, iOS oraz Windows Phone.

Oprócz gier mobilnych, Baad Games Studio zajmuje się produkcją gier na przeglądarki internetowe na urządzenia PC oraz Mac. Ich dystrybucja odbywa się za pośrednictwem portali społecznościowych Facebook i NK. Spółka działa też na rynku rosyjskim, gdzie gry dostępne są na portalu Vkontakte oraz Odnoklassniki.

Spółka do tej pory oddała w ręce graczy trzy tytuły: "LandLord", "Chicken Fly" oraz "Pirate Village".

Baad Games Studio wykorzystuje umiejętności developerskie zespołu, zdobyte dotychczas rynkowe doświadczenie oraz uzyskane wsparcie kapitałowe, aby opracowywać i rozwijać kolejne tytuły. Wyróżniać ma je wysoka grywalność oraz szeroka baza potencjalnych użytkowników, nie tylko wykorzystujących do gry urządzenia mobilne, ale korzystających z aplikacji również za pośrednictwem portali społecznościowych.

Rynek gier mobilnych z roku na rok rozwija się co raz bardziej dynamicznie. Pozwala on dotrzeć z aplikacją wykorzystującą wyjątkowy pomysł do milionów użytkowników na całym świecie.