5,5 mln zł dotacji dla INDATA Software SA

Pozyskaliśmy dla INDATA Software dofinansowanie na projekt o wartości 8 mln zł, co pozwoli spółce opracować rozwiązanie będące innowacją w skali światowej.

Dla INDATA Software świadczyliśmy usługę pozyskania dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, na realizację projektu pt. "Opracowanie narzędzi bioinformatycznych do poszukiwania leków".

Wartość projektu wynosi 8 mln zł, a kwota dofinansowania prawie 5,5 mln zł.

W ramach projektu nasz Klient przeprowadzi prace badawcze, których celem jest opracowanie i komercjalizacja narzędzi bioinformatycznych ułatwiających poszukiwanie i projektowanie leków. Produkt skierowany będzie do największych światowych podmiotów działających w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej oraz do laboratoriów akademickich, zajmujących się projektowaniem leków.

O firmie

INDATA Software jest jednym z największych dostawców systemów IT w Polsce. Realizuje dedykowane systemy dla przedsiębiorstw, zajmuje się również implementacją autorskich narzędzi i outsourcingiem usług IT, hostingiem oraz marketingiem interaktywnym. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW, na który przeszła z NewConnect w kwietniu 2015 r.